Viesnīcas numuri

Divvietīgs numurs

Komfortablie divvietīgie numuri ar modernu un elegantu dizainu. Katram numuram ir atšķirīgs iekārtojums un lielums. Rupējoties par viesu labsajūtu, piedāvājam komfortablas divguļamās gultas vai divas atsevišķas gultas. Viesnīcā 1 numurs ar divguļamo gultu un 3 numuri ar atsevišķām gultām.

Parametri

Numurā

Vannasistabā

Divvietīgs studio numurs

Komfortablie divvietīgie studio numuri ar modernu un elegantu dizainu. Katram numuram ir atšķirīgs iekārtojums un lielums.Visos numuros ir atsevišķas gultas. Viesnīcā 4 studio numuri. Tie ir lielāki nekā divvietīgie numuri un tajos ir atpūtas stūrītis ar divānu.

Parametri

Numurā

Vannasistabā

Trīsvietīgs numurs

Komfortablie trīsvietīgie numuri ar modernu un elegantu dizainu. Visos numuros ir atsevišķas gultas.Trīsvietīgie numuri ir liesliski piemēroti atpūtai ģimenēm, ka arī draugu vai kolēģu kompānijai.

Parametri

Numurā

Vannasistabā

Ģimenes numurs (lielais)

Komfortablais numurs ar modernu un elegantu dizainu. Numurs sastāv no 3 atsevišķām istabām – 1 guļamistaba un 2 atpūtas istabas. Guļamistabā ir divguļamā gulta. Pirmajā atpūtas istabā ir divāns, galdiņš, TV. Otrajā atpūtas istabā ir 2 divāni, galdiņš, TV. Lielais ģimenes numurs ir liesliski piemērots ģimenēm ar 2-3 bērniem ilgstošai dzīvošanai.

Parametri

Numurā

Vannasistabā

Ģimenes numurs (mazais)

Komfortablais numurs ar modernu un elegantu dizainu. Numurs sastāv no divām atsevišķām istabām – guļamistabas un atpūtas istabas. Guļamistabā ir divguļamā gulta. Atpūtas istabā ir divāns, galdiņš, TV. Mazais ģimenes numurs ir liesliski piemērots ģimenēm ar vienu bērnu vai pāriem.

Parametri

Numurā

Vannasistabā

Brauc uz Ventspili un rezervē!

Zvanīt: